• _____ راه حل های مبتنی برسکوی قدرتمند دات نت

• _____ استراتژی توسعه : راه حل های همراه

• _____ یکپارچه سازی پایدار

• _____ تجارت هوشمند BI

• _____ تجارت الکترونیک تبادل نظر ایده خلاقیت

Shahram Momeni

Software Developer

گوگل اگه شیرازی بود وقتی یه چیزی رو سرچ میکردی . . اول می پرسید" کاکو میخوی چیکار !؟!؟ " بعد که توضیح میدادی میگفت : "حالو خیلی واجبه !؟ " اگه جوابت مثبت بود میگفت : خعله خب کاکو ، بیشین یه کم بگردم بیبینم چیطوو میشه ؛ ولی قولت نمیدم!

بابا این گوگل به زور میخواد از من شماره بگیره هی میگه واسه کار امنیتیه … نمیدم آقا مگه زورههههه ؟ من خودم نامزد دارم !

چی میشد اگر تو گوگل سرچ می کردی “نیمه گم شده ی من ” عکساشو واست می آورد! این دانشمندا چه غلطی میکنن پس؟؟ دست بجونبونید

مورد داشتیم دختره تو گوگل سرچ کرده : “غذا با تخم مرغ” گوگل جواب داده: متاسفم واسه اونی که میخواد تو رو بگیره !

فقط گوگل میفهمه ما چقدرتوزندگی گشتیم وپیدانکردیم.

یه بار هم تو گوگل سرچ کردم : نیمه ی گم شده ی من... عکس یه بزغاله اومد داشت نوشابه میخورد... هیچی دیگه این یه سالی هست که نوشابه نمیخورم!!! گوگول کثافط : ) )

گوگل عَزیز اِی دانایِ تَوانا قَبولِت داریم... وَلی جونِ عَزیزِت بِذار حَدِاَقَل 2 تا حَرف اَز نِوِشتَمو تایپ کُنَم بَعد حَدس بِزَن. آبِروُ حِیثیَتَم رَفت جِلو بابام : دی | b - ( .

میگن تو روز قیامت گوگل به حرف میاد و همه جست و جوها و عکسایی که سرچ کردی رو لو میده ... گفتم در جریان باشید !!

گوگل: من صاحب همه چیم. ویکی_پدیا: من همه چیو می‌دونم. فیسبوک: من همرو میشناسم. اینترنت: من نباشم شماها هیچین. برق: شرو ور نگین خواهشا !!!

============

شما یادتون نمیاد قدیما که فیسبوک و گوگل+ نبود، مردم استتوس هاشون رو روی در و دیوار توالت-عمومی آپلود میکردن..!

و باز هم افتخاری برای این مرز و بوم

تبریک به همه هم میهنان غیور و همیشه در صحنه کشور عزیزمون
و ننگ و سرب داغ به چشم دشمنان اَجنبی !